Sekcja FA Łódź

1 MAJ Łódź

1.05.2005 (niedziela)
11:00 Wykłady, dyskusje i projekcje filmów dotyczące:
1) Wydarzeń i konsekwencji 1905 roku, ze szczególnym uwzględnieniem terenu Łodzi;
2) Problemów świata pracy w XXI wieku i charakteru współczesnego kapitalizmu.W programie przewidziano pokazy filmów pokazujących współczesny polski i globalny kapitalizm (między innymi filmy: o górnikach z wałbrzyskich Biedaszybów oraz przejęciu fabryki Zanon przez pracowników). Miejsce: Kino Cytryna (Zachodnia 81/83). Wstęp wolny.
14:00 „Rajd” po miejscach związanych z historią protestów robotniczych w Łodzi, ze szczególnym uwzględnieniem wydarzeń 1905 roku (w 100-lecie wydarzeń). Zbiórka przy kinie Cytryna.
21:00 Impreza muzyczna w jednym z łódzkich klubów.

2.05.2005 (poniedziałek)
10:00 Majówka połączona z turniejem piłkarskim. Istnieje możliwość zarezerwowania noclegów w cenie 35 zł od osoby.

Federacja Anarchistyczna s. Łódź
Środowiskowa Komisja Zakładowa OZZ Inicjatywa Pracownicza Łódź