Serwis Informacyjny - PolskaSekcja FA Poznań

Zjazd Roboczy Inicjatywy Pracowniczej w marcu 2020r.

W dniach 28-29 marca 2020 r. w Warszawie odbędzie się kolejny Zjazd Roboczy Inicjatywy Pracowniczej. Jego hasło przewodnie brzmi: „Jest nas coraz więcej – łączenie walk i inne wyzwania”. W ten sposób zapowiadamy, że głównym tematem obrad będzie dyskusja nad wyzwaniami związanymi z dynamicznym rozwojem naszego związku: tylko w przeciągu bieżącego roku do Inicjatywy Pracowniczej dołączyło 15 nowych komisji, a liczebność związku wzrosła o 1 tys. osób (z 2,5 do 3,5 tys.). Tak szybki przyrost nowych struktur oraz liczby członków i członkiń zmusza nas do podjęcia próby wspólnej odpowiedzi na takie pytania jak: Czy konieczne są zmiany w naszej strukturze organizacyjnej? W jaki sposób możemy budować codzienną, praktyczną solidarność i współpracę pomiędzy bardzo różnymi komisjami? Jakie problemy, tematy i postulaty mogą być polem wspólnych działań związku na poziomie ogólnopolskim? W jaki sposób powinniśmy radzić sobie z sytuacjami konfliktowymi?

www.ozzip.pl

5 komentarzy do “Zjazd Roboczy Inicjatywy Pracowniczej w marcu 2020r.

• zjazy robocze organizacji to czesto wydarzenie zamkniete. czy skoro to reklamujecie, a w kazdym razie piszecie o nim, to znaczy, ze jest otwarte?

Odpowiedz
  • no teraz przy tej koronie to pewnie w koncu nie bylo ani otwartej ani zamknietej 😛 co na dobra sprawe nie jest ani troche zabawne, patrzac jak wladze wykorzystuja obecna sytuacje do przepychania totalnego autorytaryzmu

Odpowiedz
    • w sensie nie tylko dosc powszechna zgode na ich co bardziej chujowe dzialania ale wymuszona bezczynnosc / mala aktywnosc wszystkich ktorzy mogliby powiedziec inaczej