Zaloguj

Federacja Anarchistyczna

A+ R A-

Benefitowe koszulki dla Rojavy

Kurdyjki i Kurdowie z wolnościowych kantonów Rojavy (zachodniej Syrii) stawiają opór dżihadystom z państwa islamskiego. Dzielne, wojownicze kobiety walcząc na pierwszej linii frontu oddają życie w walce, próbując za wszelką cenę uniknąć losu seksualnych niewolnic. Ostateczną formą oporu wobec wroga, jaką stosują Kurdyjki, jest samobójstwo. Wolą zginąć niż dać się pojmać - nie chcą żyć za wszelką cenę, bo wiedzą, że nie każda cena jest możliwa do zaakceptowania. Wyzbywszy się strachu i i próżnych sentymentów wykazują się wielkim Duchem. Chcąc wyrazić poparcie dla rzadko spotykanej postawy, w której człowiek wykazuje wielką determinację w dążeniu do swobody bycia, chcemy wyrazić swą solidarność. W związku z powyższym prowadzimy sprzedaż koszulek benefitowych. Zysk będzie przeznaczony na wsparcie wolnych Duchów z Syrii.

Salvete!

Śmierć wolnego Ducha – Arin Mirkan położyła się głębokim cieniem na mym sercu. Bliskie są mi wspaniałe indywidualności takie jak Arin, które dzielnie walczą z presją obyczaju i prawa. Bliski jest mi wolny Duch, który wolności nie wyrzeka się za żadną cenę. Trwa wojna, która wykracza daleko poza horyzont politycznych sporów. Trwa wojna, w której staje się po stronie wolnego Ducha bądź przeciw niemu. Ja i moi przyjaciele wybraliśmy


stronę w tej wojnie. Siostry i bracia z miasta Kobane jesteśmy z wami.! W ramach solidarności postanowiliśmy zaprojektować i upowszechniać koszulkę z podobizną dzielnej Arin. Jeśli ktoś jest zainteresowany taką koszulką, to proszę do mnie pisać, podając zarazem rozmiar. Koszt to 30złych (+5złych wysyłka). Zainteresowane osoby prosimy o kontakt:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

W imię solidarności z wszystkimi wolnymi Duchami. Arin Mirkan Oi!

Pozdrock frater Sathaniell

Redakcja

Redakcja

Strona www: www.federacja-anarchistyczna.pl E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.