Jesteś tu: Start / Artykuły / Zapowiedzi /

Warszawska Federacja Anarchistyczna zaprasza na kolejny pokaz w ramach kina DZIK!

• Data wydarzenia: 22 lutego 2013 r.
  • Godziny:
  • Miejsce:
  • Organizator:
W piątek, 22 lutego 19:05, spotkamy się, żeby porozmawiać o sytuacji w Grecji.

Podczas spotkania zostaną zaprezentowane 4 krótkie filmy dokumentalne w języku angielskim, przygotowane przez greckie środowiska wolnościowe. Czas trwania filmów to ok 50 min. Dotyczą masowych demonstracji w 2008 roku, po zabójstwie Alexisa Grigoropoulosa, oraz obecnych wystąpień antyrządowych.

Po projekcji odbędzie się także krótkie wystąpienie opisujące sytuację Andrzeja Mazurka, polskiego anarchisty przebywającego w greckich i polskich więzieniach od grudnia 2008. Po wystąpieniu planujemy napisać wspólny list (lub kilku listów) do Andrzeja, co jest jedną z podstawowych form wsparcia osadzonych działaczy.

Będzie poczęstunek! :)

Zapraszamy do lokalu w centrum!!
ul. Poznańska 38 lok. 41
(Centrum Społeczne MS)