Zapowiedzi

Fuck’89 /// Benefit anarchistyczno-antyfaszystowski

Rok temu miało miejsce Kongresono – pierwszy kongres anarchistyczny w Wawie, na którym wykluła się idea wystawy wolnościowej. Dlatego w tym roku zapraszamy Was na koncert, podczas którego będziemy zbierać kasę na /// FUCK ’89 /// – wystawę przedstawiającą punkowo-anarchistyczno-feministyczno-ekologiczną działalność, głównie w Warszawie w latach 1988 -1994.

FUCK ’89 to pogrzeb mitu o nowym, wspaniałym, kapitalistycznym świecie. Sprzeciwiamy się cenzurze i fetyszyzowaniu ówczesnych grup kontrkulturowych i anarchistycznych – zamierzamy pokazać prawdziwą historię przemian i walk.

Zebrane pieniądze w całości zostaną przeznaczone na druk i powiększenie zdjęć, plakatów, ulotek oraz inne, niezbędne materiały. (info- http://fuck89.esy.es/ )

Koncert będzie miał charakter anarchistyczno – antyfaszystowski a na miejscu będzie można zakupić unikalne koszulki/wlepy itp;)

Dodatkowo na miejscu świętować będziemy urodziny Bei, Yarrena i Jaśki

ZAGRAJĄ

19:00 – STREET CHAOS – hardcore Warszawa, fanpage: https://www.facebook.com/streetchaos

20:00 – NAIL TO THE COFFIN – warszawski d-beat-punk ,znana załoga w nowym projekcie, na scenie w tym składzie grają już ponad rok, poprzednio też wspierali nasz benefit.
https://www.facebook.com/pages/Nail-To-The-Coffin/193844650739613?ref=ts&fref=ts

21:00 – CARPER FEAT DŁUGI – Carper (Jastrzębie Zdrój) Długi (Bytom) Niezależny, często zaangażowany społecznie antyfaszystowski rap nie zamykający się na dany gatunek, więc mamy tutaj do czynienia od klasycznego rapu po śpiewane kwestie, a nawet growl.
http://www.youtube.com/user/CarperOfficial?feature=watch

22:00 – NIESTETY – Zespół “zimno punkowy” z Warszawy znany również pod nazwami Mesjasz w probówce, czy bez biletu, czy ciosiosan, funpage: https://www.facebook.com/pages/Niestety/425648907513874?ref=hl

23:00 – OI BRYGADA – warszawski punkrock, fanpage: https://www.facebook.com/OiBrygada?fref=ts

WSTĘP: 10 zł

Warszawskie Środowiska Wolnościowe

wydarzenie na facebooku

Udostępnij tekst

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *