Zapowiedzi

Jam Session dla Pokoju

JAM SESSION DLA POKOJU

Czyli uliczne granie dla pokoju 🙂

Lubisz muzykę? Świetnie! My też! W tym terminie odbywa się zjazd organizacji militarnych, które są odpowiezialne za masę wojen, przemocy i cierpiena na świacie. Chcemy wytworzyć trochę pozytywnych wibracji, w kontraście do smutnej rzeczywistości, którą sprawiaja nam instytucje włądzy na świecie.

Z okazji szczytu NATO organizujemy POKOJOWY JAM SESSION! Mówimy głośno: muzyka jest lepsza niż przemoc! Moc poytywnych nut od tych, którzy czują, że można żyć bez przemocy. Dla tych typów i typiarek w garniuturach, co w imię pieniądza zniszczą nawet cały świat. Dla tych, którzy zostali skrzywdzeni przez konflikty zbrojne na całej Ziemi. Z tymi, którzy wierzą w pozytywną zmianę społeczną.

Zbieramy się 9-go lipca na warszawskim placu konstytucji. Gramy między godziną 15.00 a 18.00. Będziemy spontanicznie wygrywali, co nam w duszy zagra. Towarzyszyli nam będą uczestnicy i uczestniczki pikiety “Nie ma NATO zgody”. Podczas niej będzie rozdawany darmowy ciepły posiłek przeciwko zbrojeniom oraz będą wygłaszane pokojowe przemówienia.

Masz instrument? Jeśli tak – zabierz go ze sobą! Jeśli nie – nic nie szkodzi – możesz od kogoś pożyczyć, śpiewać czy nucić. Możesz po prostu wczuwać się w klimat! Wszyscy są mile widziani i mile widziane! Przyjdź, twórz pokojową atmosferę i poznaj fajnych ludzi!

MAKE MUSIC NOT WAR ♥

9 lipca w godzinach 15:00 – 18:00
plac konstytucji w warszawie
wydarzenie od facebooku

Udostępnij tekst

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *