23 maja warszawa – Uwikłani w “Sieć” – prezentacja o represjach w rosji

W przeddzień wyborów prezydenckich i mistrzostw świata w piłce nożnej w rosji zaczęły się represje. Aktywiści są porywani, bici, torturowani prądem i zmuszani do uczenia się podyktowanych im zeznań, i do przyznawania się do popełnienia czynów wymyślonych przez Federalną Służbę Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej (FSB) w celu stworzenia materiałów dowodowych we wszczętych postępowaniach. Oprócz tortur i pobić, aresztowanym grożą wieloletnie wyroki pozbawienia wolności. Służby specjalne przypisują im uczestnictwo w mitycznej organizacji terrorystycznej “Sieć”.

Zapraszamy na prezentację “Uwikłani w Sieć” o represjach wobec rosyjskich anarchistów i antyfaszystów.

Prezentacja odbędzie się w środę 23 maja o 19:00 na ADA Puławska (ul. Puławska 37)

Po prezentacji zapraszamy na koncert, który także odbędzie się na Adzie!

Znajdziecie tam także benefitowe distro ACK, które przeznaczamy na wsparcie represjonowanych w rosji.