Zapowiedzi

Turniej “Król na C4” i Salon Gier – niedziela z planszówkami

W lutym ponownie zapraszamy na turniej szachowy “Król na C4”, tym razem akompaniowany przez wielki, acz niespieszny, powrót Salonu Gier, czyli leniwej niedzieli z planszówkami. Jak co miesiąc będzie można pograć w szachy, a dla leniwych także zrelaksować się przy planszówkach czy piłkarzykach.

Wpisowe na turniej jest w wolnej cenie – płacisz, ile możesz i uważasz. Lutowa edycja jest benefitem na wydanie książki Roberta Nowaka o odbudowie warszawy “Powstanie z ruin”. Kilka słów więcej o książce można przeczytać na stronie internetowej zrzutki – https://zrzutka.pl/pc7p9m

Czym jest ADA Puławska?

ADA Puławska to mieszczący się przy ulicy Puławskiej 37 w warszawie Aktywny Dom Alternatywny, pełniący funkcję autonomicznego centrum społeczno-kulturalnego. Swoją działalność ADA Puławska opiera w całości na oddolnej aktywności społecznej. Przyjmując zasadę non-profit, przy Puławskiej 37 stworzona została przestrzeń wspierająca niekomercyjne działania społeczne i kulturalne, inicjowane przez niezależne jednostki, grupy i organizacje. Wszystkie osoby zaangażowane w ADA Puławska działają tu jako wolontariusze i wolontariuszki, w ramach kolektywu zorganizowanego niehierarchicznie i podejmującego decyzje bazując na zasadach demokracji uczestniczącej.

Obecnie w ADA Puławska funkcjonują: świetlica, sala koncertowo-teatralna, kino, galeria V9, sitodruk, freeshop (wymiennik), warsztat, sala lekcyjna (Autonomiczna Przestrzeń Edukacyjna), ogródek miejski oraz pracownie i warsztaty, z których można korzystać bezpłatnie.

wydarzenie na facebooku

Udostępnij tekst

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *