Serwis Informacyjny - PolskaSekcja FA Poznań

Koniec z przemocą mężczyzn i budowaniem politycznego kapitału na walce kobiet!

Nie zgadzamy się na to, aby w walce o nasze prawa to mężczyźni przejmowali głos. Nie zgadzamy się na to, aby na naszej krzywdzie, pracy i wściekłości budowali swoje polityczne kariery. Mamy dosyć kolesi, którzy na demonstracjach mówią nam, co mamy robić, dyrygują nami, jakbyśmy były ich podwładnymi. Wypierdalać! Jedną z takich osób jest Sławomir Majdański z poznańskiego KOD-u, który udzielając się w naszej walce, chce zbudować własny kapitał polityczny. Majdański wpadł na pomysł, że za pośrednictwem kibiców będzie „ochraniać” nasze demonstracje, całkiem zapominając o tym, że część z nich najpewniej należy do bojówek „chroniących” przed nami „wiarę” i „tradycję”. Nie od dziś wiadomo, że środowisko kibiców w Poznaniu utrzymuje kontakty z nacjonalistami. Co więcej, to właśnie Majdański wprowadził na nasze demonstracje przemocowców, którzy starali się odebrać nam głos, dyscyplinowali nas i szarpali się z nami, gdy chciałyśmy walczyć o swoje prawa tak, jak chcemy.

To on chce teraz, aby ochraniali nas ludzie, którzy wielokrotnie krzyczeli i dalej krzyczą o mordowaniu antyfaszystów! Mówiąc nam: „zapomnijmy na chwilę, kto jest za aborcją, a kto przeciw” Majdański dąży do politycznej władzy i męskiej rewolucji, podczas której będzie mógł wraz ze swoimi chłopcami podporządkowywać sobie kobiety na demonstracjach. Stanowczo sprzeciwiamy się udziałowi takich osób w naszej walce!

Nie pozwolimy też, by te społecznie niebezpieczne postulaty „wymordowania” nas, antyfaszystek miały służyć za tlen do robienia politycznej kariery takim kanaliom jak np. Sławomir Majdański. Koniec z przemocą mężczyzn i budowaniem politycznego kapitału na kobietach! Dla Was także mamy jedno, popularne ostatnio słowo – WYPIERDALAĆ!

www.rozbrat.org

Udostępnij tekst

Jeden komentarz do “Koniec z przemocą mężczyzn i budowaniem politycznego kapitału na walce kobiet!

  • Niezły tupet ma koleś. Proponuje na kolejnych akcjach mieć już wczesniej ustalony plan i po prostu chłopa usunąć z dema. My we Wrocławiu też mamy czasem takich samozwańczych liderów, ale staramy się ich pacyfikować. Trzeba miec ekipe osób wyczulonych na takie zjawiska, która podchodzi do delikwenta i mówi coś w stylu “to jest protest kobiecy, wspierający mężczyźni proszeni są o przejście na tył marszu, prosimy iść z nami” 😉

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *