Zapowiedzi

Król na C4 i Salon Gier – Czerwiec

Zapraszamy na kolejną, majową turę turnieju szachowego “Król na C4” i Salon Gier, czyli leniwą niedzielę z planszówkami. Jak zwykle będzie można pograć w szachy lub zrelaksować się przy planszówkach czy piłkarzykach.

Wpisowe na turniej jest w wolnej cenie – płacisz, ile możesz i uważasz. Majowa edycja jest benefitem na wydanie drugiego numeru pisma “Czarne z różowym”, tworzonego przez Warszawską Federację Anarchistyczną.

———

Czym jest ADA Puławska?

ADA Puławska to mieszczący się przy ulicy Puławskiej 37 w warszawie Aktywny Dom Alternatywny, pełniący funkcję autonomicznego centrum społeczno-kulturalnego. Swoją działalność ADA Puławska opiera w całości na oddolnej aktywności społecznej. Przyjmując zasadę non-profit, przy Puławskiej 37 stworzona została przestrzeń wspierająca niekomercyjne działania społeczne i kulturalne, inicjowane przez niezależne jednostki, grupy i organizacje. Wszystkie osoby zaangażowane w ADA Puławska działają tu jako wolontariusze i wolontariuszki, w ramach kolektywu zorganizowanego niehierarchicznie i podejmującego decyzje bazując na zasadach demokracji uczestniczącej.

Obecnie w ADA Puławska funkcjonują: świetlica, sala koncertowo-teatralna, kino, galeria V9 , sitodruk, freeshop (wymiennik), warsztat, sala lekcyjna (Autonomiczna Przestrzeń Edukacyjna), ogródek miejski oraz pracownie i warsztaty, z których można korzystać bezpłatnie.

wydarzenie na facebooku

Udostępnij tekst

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *