Jesteś tu: Start / Artykuły / Zapowiedzi /

Warszawa - Wyrwij wtyczkę cyber-policji!

• Data wydarzenia: 15 lutego 2018 r.
  • Godziny:
  • Miejsce:
  • Organizator:

Na najbliższym spotkaniu dowiecie się kto i dlaczego was podgląda gdy korzystacie z sieci, w jaki sposób to robi i jak się przed tym bronić. Będziemy omawiać metody, za pomocą których władza i korporacje zbierają o Was dane - a robią to na każdym kroku. W końcu, pokażemy na krótkich warsztatach jakie aplikacje, sprzęt i techniki stosować, aby wyrwać im wtyczkę!

W miarę możliwości przynieście swoje laptopy, aby móc bezpośrednio uczestniczyć w warsztatach. Dla tych z Was, którzy.re laptopów nie mają, będziemy mieli kilka do dyspozycji.

wstęp za darmo

15 lutego w godzinach 18:00 - 21:00