Jesteś tu: Start / Artykuły / Zapowiedzi / Mazowieckie /

JUŻ TYLKO 3 DNI DO DEMOSTRACJI "SOLIDARNOŚĆ ZAMIAST NACJONALIZMU"

Już za 3 dni odbędzie się jedna z najważniejszych demonstracji w tym roku - współorganizowaną przez warszawską sekcję FA "Solidarność zamiast nacjonalizmu". Zapraszamy na nią wszystkich, którzy nie godzą się na obecność skrajnej prawicy na scenie publicznej i w sejmie.

Dla chętnych spoza Wawy zorganizowany jest transport, wystarczy napisać:

Lublin:
Poznań:

Śląsk:

Konin:

Wpadajcie! Pokażmy im, że jesteśmy i że faszyzm nie przejdzie!

Warszawska Federacja Anarchistyczna