Jesteś tu: Start / Artykuły / Zapowiedzi /

Łódź - Rasizm za burte

• Data wydarzenia: 24 marca 2018 r.
  • Godziny:
  • Miejsce:
  • Organizator:

Rasizm za burtę! Demonstracja antyrasistowska w Łodzi z okazji Międzynarodowego Dnia Walki z Dyskryminacją Rasową. Protest przeciwko narastającej fali nienawiści na tle rasowym i etnicznym, i wszelkim formom dyskryminacji z powodu pochodzenia, koloru skóry czy wyznawanej religii.

Do udziału w naszej demonstracji zapraszamy wszystkich, którym bliskie są idee tolerancji i równości, bez względu na rasę, płeć czy światopogląd. Z tego powodu organizatorzy proszą o nieprzynoszenie na demonstrację flag i transparentów partii politycznych i wyborczych koalicji.Ci, którzy nie zastosują się do tej prośby, podobnie jak osoby zakłócające przebieg zgromadzenia lub stwarzające swym zachowaniem zagrożenie dla innych uczestników manifestacji zostaną z niej usunięte.