Grecja: Apel Konspiracyjnych Komórek Ognia

Za grecjawogniu.info

Poniżej publikujemy wezwanie greckiej grupy partyzanckiej “Konspiracyjne Komórki Ognia” do podjęcia międzynarodowych działań odwetowych, a także solidarnościowych z aresztowanymi towarzyszami. W najbliższych dniach opublikujemy list dwóch członków KKO aresztowanych i oskarżonych o udział w akcji rozsyłania przesyłek-pułapek do licznych ambasad na terenie Grecji oraz do Europejskich liderów.

WEZWANIE DO SOLIDARNOŚCI Z PARTYZANTAMI KONSPIRACYJNYCH KOMÓREK OGNIA, REWOLUCJONISTAMI I OSOBAMI OSKARŻONYMI W TEJ SAMEJ SPRAWIE (PROCES 17 STYCZNIA)

Innym powodem naszych działań, jak masowe rozsyłanie przesyłek z ładunkiem zapalającym do ambasad i Europejskich przywódców, jest próba nawiązania międzynarodowego połączenia. Dlatego zwracamy się z apelem na wszystkich długościach i szerokościach geograficznych ziemi, od Europy po Amerykę Łacińską o wzmocnienie wojny rewolucyjnej.

Organizujemy się na całym świecie i bierzemy na celownik wroga. Nie możemy się doczekać, by zobaczyć zalewające ulice elementy wywrotowe i uderzające raz za razem grupy partyzanckie. Odblokowania wszystkich metod walki, bez tabu i fetyszyzacji. Na demonstracjach gliniarze są miażdżeni, banki rabowane i stawiane w płomieniach, bomby niszczą rządowe budynki, broń służy do egzekucji polityków, dziennikarzy, policjantów, sędziów i wszystkich innych obrońców tego świata. Tym sposobem, krok po kroku wewnętrzny wróg stanie się dla nich jeszcze bardziej niebezpieczny.

Także solidarność, jedna z najpotężniejszych i najbardziej autentycznych broni jaką posiadają siły rewolucyjne przybiera na sile, a jej wrzask staje się coraz bardziej skoordynowany. Na masowe aresztowania podczas protestów w Belgi, my odpowiadamy bombami w Grecji, kiedy grupa rewolucyjna zostaje uwięziona w Chile Argentyna powinna wypełnić się gruzem od ataków towarzyszy. Dla nas, zabici partyzanci i więźniowie nie są punktem zawieszenia broni, wręcz przeciwnie – to siła przewodnia dla zaostrzenia rewolucyjnych procesów. To dlatego uważamy, że Solidarność powinna stać się zbrojnym oporem, nie humanitarnym protestem reform.

17 stycznia 2011 r. w Atenach odbędzie się proces w sprawie naszej rewolucyjnej organizacji. W procesie wezmą udział nasi członkowie, ale też rewolucjoniści i anarchiści ze względu na osobiste relacje z oskarżonymi. Mówienie o rozprawie nie ma żadnej wartości, odkąd zdefiniowaliśmy swoje położenie poza granicami ram prawnych. Jest to wyraz agresywnej solidarności z towarzyszami oskarżonymi i uwięzionymi w związku z tą sprawą. Mimo obławy prowadzonej przeciwko nam przez policję, jak również niedawnego aresztowania dwóch naszych towarzyszy, nic nie powstrzyma ciągłego i ewolucyjnego przebiegu naszych działań.
W naszej decyzji, by rozpowszechniać walkę do samego końca WZYWAMY towarzyszy i formacje partyzanckie w Grecji, Europie, Chile, Argentynie, Meksyku i na całym świecie do przeprowadzenia ataków na sędziów i Greckie władze oraz do wyrażenia solidarności z zakładnikami nowej partyzanckiej wojny miejskiej.

Niech ta rozprawa stanie się kolejną iskrą do podjęcia działań w Wojnie Rewolucyjnej.

KONSPIRACYJNE KOMÓRKI OGNIA